מדוע כדאי להשתמש בשירות המקצועי שלנו – למה לא למכור לבד?

  • מכירת עסק היא עניין מורכב ועדין, והמומחיות הדרושה בהקמת עסק וניהולו אינה דומה למומחיות הדרושה במכירתו. בדיוק כשמגיע הזמן לקטוף את הפירות האחרונים והמשמעותיים של עמלכם, דרוש גורם מקצועי ומנוסה שילווה אתכם לאורך כל התהליך לרבות בניהול משא ומתן מקצועי ומכובד.
  • יש לנו מאגר משקיעים שעבר סינון ובדיקה ראשוניים ונמצא רציני ובשל לרכוש עסק ולנהל אותו. לא כל מי שמתעניין ברכישת עסק יגיע באמת למצב שבו הוא אכן רוכש אותו. יש לזכור כי 90% מהמשקיעים המחפשים עסק או חברה להשקעה, לא ניהלו עסק משל עצמם קודם לכן, ולפיכך ללא ההדרכה שלנו, יחששו לעשות את הצעדים האמיצים של רכישת עסק וניהולו. לחלק מהמשקיעים אנו מציעים להשקיע את כספם בבנק או להיכנס כמשקיעים פאסיביים קטנים בלבד 20% –40% שכן כישוריהם אינם מתאימים לנטילת הפיקוד על עסק.
  • עסקים מסוימים המוצעים למכירה, כלל אינם בשלים למכירה בשל נתונים גרועים במיוחד ובשל העבודה שיש לבצע כמה צעדים נוספים על מנת לקבל מחיר משמעותי עבור העסק. אנו מנוסים ונכונים להכשיר עסקים לקראת מכירה ואף בפיתוח עסקי, ולא פעם קורה שבעלי העסק לאחר שעלו על מסלול נכון, מבקשים להמשיך ולנהל את העסק ולא למכור אותו כלל.
  • אנו מודעים להשלכות שיש בעסקים מסוימים לפרסום עניין המכירה בפומבי (המתחרים מנצלים זאת והעובדים נלחצים ועלולים לאבד מוטיבציה או חלילה לנטוש), ולפיכך אנו מקפידים לשמור על דיסקרטיות של התהליך כולו עד לסגירת העסקה, באופן שמגן על האינטרסים של המוכרים באופן המרבי. כמו כן, אנו נוקטים, ככל הניתן, אמצעי זהירות על מנת למנוע ריגול תעשייתי מצד מתחרים.
  • אנו מאמנים ביכולות ובמקצועיות שלנו ומעריכים שהרבה יותר קשה (ועל פי רוב בלתי אפשרי) לעשות את זה בלעדנו ולכן התמורה שלנו מבוססת הצלחה.
  • יש לנו מערכת קשרים (NETWORK) בינלאומית באמצעותה אנו מגיעים למשקיעים, קרנות פרטיות, גורמי מימון ואנשים רבים בתחום הכלכלה והמשפט המסייעים לנו לאתר בדיוק את המשקיע השותף או הרוכש המתאים לנו.
  • הניסיון שלנו מאפשר לנו להסיר מהדרך מכשולים, קשיים ופורענויות המתרגשות לבוא וללוות את כל העסקה מתחילתה ועד סופה באופן יעיל ומקצועי.
  • העובדה כי המנכ"ל, עו"ד אדי ארבילי הינו בעל תואר שני במינהל עסקים בתחום המיסוי (בהצטיינות יתרה) ובעל ידע וניסיון נרחבים בתחום המשפט המסחרי הכלכלה והמסים, מעניקה ללקוחותינו נקודת זינוק טובה יותר וערך מוסף כלכלי אדיר בתכנון העסקאות הן עבור המוכרים והן עבור הרוכשים.
מאת:
לפרטים נוספים או לשיחת ייעוץ צרו קשר.
נשמח לענות על כל שאלה!
לחצו להתקשר 073-7143670
או השאירו פרטים ונחזור אליכם