ליווי פורשים שכירים

חלק ניכר מפעילות החברה לגיוס משקיעים שותפים ורוכשים עבור העסקים העומדים למכירה, מוקדש לשכירים פורשי זרועות הביטחון ובכירים בתעשיית ההי-טק הישראלי ואף בכירים בענפים שונים במשק הישראלי, אשר ברשותם הון לא גדול שצברו במהלך השנים וכן רצון ונחישות לסיים את הקריירה כעובדים שכירים ולנהל עסק בבעלותם.

האתגרים במעבר מעובד שכיר, ויהיה בכיר ככל שיהיה, לאיש עסקים עצמאי מחייבים ליווי מקצועי והיפרדות מסדרה ארוכה של פוביות הכרוכות במעבר משכר חודשי יציב אל עבר הבלתי נודע. בנוסף, לעיתים ההון העצמי שנצבר במהלך השנים אינו מספיק או שאין רצון לסכנו ולכן התאמת הרכישה לצרכים הספציפיים של שכירים בכירים (לשעבר), ומינוף ההון הם מהאתגרים המרכזיים שלנו. 

לעיתים החששות מחייבים איתור שותף פעיל נוסף בעל רקע דומה במטרה לפזר את העבודה והסיכון של משקיעים בעלי משפחות הנזקקים למשיכת שכר קבועה כבר בתחילת הדרך, ולעיתים הסיטואציה מחייבת פריסה של תמורת הרכישה לאורך תקופה גדולה יותר, לעיתים תוך שרטוט אבני דרך מתאימות הממזערות את הסיכון.

נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בצעדים הראשונים עוד בטרם סיימתם את התפקיד ועד לרכישה מוצלחת של עסק המתאים לפרופיל האישי שלכם.


מאת:
לפרטים נוספים או לשיחת ייעוץ צרו קשר.
נשמח לענות על כל שאלה!
לחצו להתקשר 073-7143670
או השאירו פרטים ונחזור אליכם