מרכז מידע

רכישת עסקים כמנוף צמיחה

צמיחה פירושה הגדלת המחזורים של העסק או במילים אחרות הגדלת היקף המכירות של עסק. צמיחה יכולה להתרחש באופן טבעי ולזאת אנו קוראים צמיחה אורגנית, במהלכה העסק מגדיל את מאגר הלקוחות שלו ומשמר את הלקוחות הקיימים, באופן שבכל שנה המחזורים של העסק הולכים וגדלים. דרך אחרת מהירה יותר להגדיל מחזורים היא לרכוש חברה או להתמזג עם חברה פעילה.

קרא עוד >>

העסק שלך הוא הפנסיה שלך !

בגיל צעיר עבודה כשכיר ממלאת את כל עולמנו, באמצעותה אנו מתפתחים ברמה האישית, לצידה אנו מתחתנים ומולידים ילדים, לעיתים עבודה מאפשרת לנו להתקדם ולקבל שכר גבוה יותר אולי גם רכב ותנאים סוציאליים.

קרא עוד >>

הכנת תוכנית עסקית

ניסיון רב בבחינת תוכניות עסקיות עבור משקיעים שהגיעו אלינו, הוליד את המיומנות שלנו בהכנת תוכניות עסקית הקולעות לדרישותיו וציפיותיו של המשקיע ואשר תפקידן לגרום למשקיע להתעניין ברכישת עסק או בכניסה לשותפות בעסק המוצג למכירה.

קרא עוד >>

שיווק רזה - פיתוח עסקי

במסגרת פעילותינו בתחום מיזוגים, רכישות ומכירת עסקים, אנו נקראים פעמים רבות לתרום מנסיונינו לפיתוח עסקי של עסקים פעילים ולהגדלת הצמיחה האורגנית (שלא באמצעות מיזוג או רכישה) של העסק. לא פעם החלק המסקרן ביותר הוא תחקיר תכנית השיווק של העסק בשנים הראשונות לחייו ובשנים האחרונות, בין אם הוא עסק מוצלח עם שיווק גאוני ובין אם הוא עסק פחות מוצלח שזנח לחלוטין את ערוצי השיווק – שאלה מעניינת נוספת היא כיצד החל את השיווק בתחילת הדרך כשהתקציבים היו דלים.

קרא עוד >>

גיוס אשראי

גיוס אשראי לעסקים היא משימה עדינה ומדויקת שמחייבת הבנה פיננסית מקצועית בשילוב עם קשרים עם גופים מוסדיים ובנקאיים המעניקים הלוואות.


קרא עוד >>
נשמח לענות על כל שאלה!
לחצו להתקשר 073-7143670
או השאירו פרטים ונחזור אליכם