מידע לקונה

תהליך רכישת עסק

על מנת להתאים את העסק הנכון לרוכש הנכון, אנו מנתחים את הפרופיל של מי שעתיד להיות הבעלים של העסק ולנהל אותו, מהם תחומי העניין והידע שלו, מהו הניסיון העסקי שלו, מהן יכולות הניהול שלו, מהן היכולות הפיננסיות שלו, האם הוא מעוניין לרכוש את השליטה בעסק או להיות שותף קטן יותר, האם העסק מיועד גם לדורות הבאים, האם העסק ישתלב עם אורח החיים האישי של הרוכש, האם לרוכש יש גיבוי מהבית לשעות עבודה לא שגרתיות וכו'. אנו, בשיתוף פעולה עם היועצים שלכם, נלווה אתכם לאורך התהליך של איתור העסק המתאים לימוד העסק ורכישתו.

קרא עוד >>

ליווי פורשים שכירים

חלק ניכר מפעילות החברה לגיוס משקיעים שותפים ורוכשים עבור העסקים העומדים למכירה, מוקדש לשכירים פורשי זרועות הביטחון ובכירים בתעשיית ההי-טק הישראלי ואף בכירים בענפים שונים במשק הישראלי, אשר ברשותם הון לא גדול שצברו במהלך השנים וכן רצון ונחישות לסיים את הקריירה כעובדים שכירים ולנהל עסק בבעלותם.

קרא עוד >>

מדוע אנשים מעמידים עסקים למכירה ?

מכירת עסקים שורשיה נעוצים בגורמים כלכליים, חברתיים ופסיכולוגיים מגוונים, אותם אנו סוקרים בקצרה במאמר זה לאחר ניתוח פניות רבות של בעלי חברות למכירה ועסקים המחפשים שותפים לעסק שלהם. העדר דור המשך, שינוי סטאטוס משפחתי, רצון להתקדם, היעדר יכולית ניהולית מתאימה בסביבה משתנה ועוד ועוד הן חלק מהסיבות למכירת עסק.

קרא עוד >>

האם הציפיות שלך ריאליות מהשקעה בעסק ישראלי

מזה שנים אנו עוסקים במיזוגים ורכישות וכן במכירת חברות ישראליות למשקיעים בארץ ובעולם. אחד הגורמים המעכבים ביותר השקעה בעסק פעיל היא העדר הכנה מוקדמת והגעה לזירת העסקים הישראלית עם פנטזיות לא ריאליות ומרוץ מייגע לאיתור עסק שאינו קיים. תכליתו של מאמר זה היא כפולה: א. להפריך את המיתוסים והדמיונות שקיימים כמעט אצל כל משקיע פוטנציאלי; ב. לברר האם המשקיע מתאים להשקעה בשוק החברות הישראלי. משקיעים מסתובבים במשך שנים בשוק והופכים כל אבן, ועדיין לא מוצאים את חברת החלומות במחיר שחלמו עליו. בואו נכיר את המציאות המתקיימת ברוב החברות הנמכרות למעט במקרים נדירים. 

קרא עוד >>

השקעה פיננסית בתאגידים גדולים

בנוסף לסיוע ברכישה מלאה או שותפות משמעותית בעסקים רגילים, אנו פועלים לגיוס השקעות פיננסיות בחברות בעלות מחזורים העולים על 50 מליון ש"ח ועד 250 מיליון ש"ח, כנגד מניות (עד 25%) או אגרות חוב ונשמח למסור פרטים למשקיעים המתאימים.

קרא עוד >>
נשמח לענות על כל שאלה!
לחצו להתקשר 073-7143670
או השאירו פרטים ונחזור אליכם